Ürün Sepetinize Eklendi !
30 Yıllık Tecrübeyle... Sanal Değil Gerçek Mağaza!
Sepetim 0,00 TL
Yardım

Yıl 1990 - Kuruluş

Firmamız, mevcut lokasyonunda Alanya'nın kıymetli öğretmenlerinden Mehmet Özkan tarafından kurulmuştur. Şehrimize verdiği öneme atfen, titizlik ve dürüstlük ilkelerini hep ön planda tutarak firmamızın bugününe zemini, o yıllarda büyük özveriler ve fedakarlıklarla atmıştır.

Yıl 2008 - Kurumsallaşma

2008 yılına dek ÖZKAN KIRTASİYE adı altında şahıs firması olarak faaliyet göstermekte olan firmamız, bu tarihte ALANYA ÖZKAN KIRTASİYE MAT . YAY. İNŞ. TİC. LTD. ŞTİ. ticari unvanı altına girerek kurumsallaşma yolunda ilk büyük adımını atmıştır.

Yıl 2015 - Plaza Konsepti ve Nerdek Cafe

2015 yılı, firmamızın Plaza Konseptine geçtiği yıl olup şehrimizde bir ilk gerçekleşmiştir. Faaliyet alanında her yönüyle dolu dolu, örneğine az rastlanır bir konsept ile ilk günkü ilkelerinden herhangi bir taviz vermeden halkımızla kucaklaşmıştır. Aynı zamanda, plazamızın en üst katında; eşsiz Alanya Kalesi manzarası eşliğinde,tüm kutlama ve davetlerinize de ev sahipliği yapabilecek, Nerdek Cafe'miz şehrimizin hizmetine sunulmuştur.


  

 

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et